Dňa 12. septembra 2025 si prijímateľky sociálnej služby užili výlet s jazdou na koni. Každý si mohol pohladkať koníka a odviezť sa po vyznačenej trase. Kone potešili čerstvými jablkami a mrkvou, a po jazde si všetci oddýchli na deke v tráve. Deň pokračoval chutným obedom na čerstvom vzduchu a príjemnou spoločenskou atmosférou. Výlet priniesol radosť a úsmev všetkým účastníčkam.












