Výlet - jazda na koni

Dňa 12. septembra 2025 si prijímateľky sociálnej služby užili výlet s jazdou na koni. Každý si mohol pohladkať koníka a odviezť sa po vyznačenej trase. Kone potešili čerstvými jablkami a mrkvou, a po jazde si všetci oddýchli na deke v tráve. Deň pokračoval chutným obedom na čerstvom vzduchu a príjemnou spoločenskou atmosférou. Výlet priniesol radosť a úsmev všetkým účastníčkam.

Fotogaléria: 
prijímateľky pri búde, kde je veľký biely pes
prijímateľky sedia na koči
prijímateľka sedí na quade
prijamateľky čakajú na obed pri stole na čerstvom vzduchu, vo výhlade je Dunaj
prijímateľka na quadem kde jej pomáha jeden muž
prijímateľka hľadká koňa hnedej farby